Aktualności

Ostatnie kursy, szkolenia, konferencje i inne istotne według mnie wydarzenia związane z moją praktyką.
Centrum Edukacji Medycznej i kurs zaawansowany artroskopii stawu skokowego

Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie prowadzi liczne kursy na bardzo wysokim poziomie. W dniach 29-30 listopada miałem okazję uczestniczyć w kursie zaawansowanych technik artroskopowych w chirurgii stawu skokowego. Kurs obejmował głównie problematykę niestabilności stawu skokowego, a także warsztaty z USG oraz technik tapingu fizjoterapeutycznego.


Winterthur i Bazylea

W dniach 3-5 listopada 2019 dzięki uprzejmości firmy Medartis miałem niepowtarzalną okazję wizytować szpital w Winterthur i uczestniczyć w zabiegach mistrza chirurgii stopy, doktora Martina Wiewiórskiego. Przy okazji zwiedziłem fabrykę firmy Medartis w Bazylei. Poznałem produkcję implantów od kuchni i jedno słowo ciśnie się na usta – szok!!! Dość powiedzieć, że czas produkcji “zwykłej” płytki wynosi około 2 tygodni i jest ona sprawdzana mikroskopowo cztery razy zanim trafi ostatecznie do zestawu. Prawdziwa lekcja sztuki prowadzenia biznesu opartego na zgranym zespole i najwyższej jakości produkcji.


Szkolenie nad Mozą

5 października wróciłem z kursu w Maastricht. Było profesjonalnie i niezwykle pożytecznie jak zawsze z EFAS. Szpital Uniwersytecki mają tam iście kosmiczny, ludzie są przemili no i to znakomite piwo… 😉

https://www.facebook.com/leszek.kuik/posts/10219778494509658

Steps2Walk

Maj 2019. Mini fellowship organizowany przez fundację Steps2walk to były dla mnie 2 wielkie kroki w karierze chirurga stopy i stawu skokowego. Świetne doświadczenie, znakomity kurs, wyjątkowi prowadzący, karkołomne zabiegi i wszystko to w oprawie krakowskiej wiosny.

https://www.facebook.com/Steps2Walk/posts/2347713852166874