O mnie

Witam! Nazywam się Leszek Kuik.

Jestem lekarzem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuję się głównie chirurgią stopy i stawu skokowego osób dorosłych. W polu mojego działania jest leczenie takich schorzeń jak:

Oprócz tego już od ponad 5 lat wykonuję USG narządu ruchu (stawów kolanowego, skokowego, barkowego, łokciowego, nadgarstkowego oraz innych struktur narządu ruchu).

Wykonuję także zabiegi pod kontrolą USG (punkcje, podanie leków itp.).

Curriculum Vitae

W 2010 roku ukończyłem kierunek lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

W latach 2011-2015 odbywałem szkolenie specjalizacyjne w Krakowie, w szpitalu im. Rydygiera oraz w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego.

W latach 2016-2017 Kontynuowałem szkolenie specjalizacyjne w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Ortopedii.

Od 2016 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego (PFAS) oraz Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego (EFAS)

Od 2018 roku już jako specjalista pracuję w Klinice Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki UCK w Gdańsku. Prowadzę także specjalistyczną praktykę lekarską w Gdańsku (poradnia Affidea) i w Gdyni (poradnia Clinica Medica). Współpracuję także z grupą Luxmed w zakresie USG narządu ruchu.

A poza ortopedią?

Jestem urodzonym gdynianinem, ojcem dwójki dzieci, miłośnikiem żeglarstwa i muzyki gitarowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *